TR
EN   

KURUMSAL

Zayıf akım kablo sektöründe temelleri 2009 yılında İstanbul / Samandıra’da atılan firmamız, bugüne kadar sizlerinde göstermiş olduğu ilgi ve destek sonucunda yüksek metrajlı üretim kapasitelerine daha hızlı ulaşmış ve her geçen gün kendini geliştirmeye,ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

Mekas Kablo, Kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede sektörün bilinen firmaları arasında yer almayı başarmış, sektörün liderleri arasında yer alma hedefiyle emin adımlarla büyümeye ve yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

2016 yıl başı itibariyle İstanbul / Sancaktepede bulunan 3.500 m2 yeni tesisine geçerek üretimini burada sürdürmektedir. Makina parkuruna ilave edilen yeni nesil makinalar sayesinde üretim miktarlarını ve çeşidini arttırmış, ürün kalitesini bir üst seviyeye taşımıştır. Aynı zamanda firmamız kendi bünyesinde yeni kurduğu test laboratuvarı sayesinde TSE, CE ve ISO gibi belgelendirme çalışmalarına başlamıştır.

Kaliteli ürünün, kaliteli hammadde kullanarak yapılabileceğine inanan mekas kablo, bu sebeple tüm tedarikcilerinden gelen ürünlerin kalitelerin kendi bünyesinde test edebilme yeteneğine sahiptir.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Mekas Kablo A.Ş. Üretim ve satış organizasyonu’nu yeniden yapılandırmıştır. Zayıf akım kablolarında üretimini aşağıdaki ürünlerle sürdüren firmamız.Yakın gelecekte yatırımlarını hızlandırarak ürün çeşitliliği arttırmayı planlamaktadır.

Koaksiyel Kablolar
CCTV Kamera Kabloları
Diafon Kabloları
Kordon Kablo
Telefon Kabloları
Data Kabloları
Zil Telleri
Yangın Kabloları
Dijital Kablolar
Kontrol Kabloları

 

MİSYONUMUZ

Zayıf akım kablo üretiminde ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşteri sadakatini sağlamak.
Yurt içi ve yurt dışında pazarlama ağını büyüterek en çok tercih edilen lider bir firma olmak,rekabet gücümüzü arttırmak.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize kalite, belgelendirme, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak.
Çalışanlarımız için modern ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak.